Login

Sportovní rybolov

V posledních letech patří mnoho rybníků do soukromých rybářských revírů a široká veřejnost nemá k těmto rybníkům přístup. Co to znamená pro příznivce rybolovu? Tím, že rybníky patří do soukromého rybářského revíru vzniklo rybářům mnoho výhod. K rybníku se již nedostane velké množství turistů, kteří odpočívali v těsné blízkosti hladiny a často za sebou nechávali stopy v podobě odpadků a znečištění krajiny. Navíc o rybářský revír v soukromém vlastnictví se někdo stará, a případné znečištění odstraní.

Rybníky nacházející se v soukromém rybářském revíru dostanou lepší péči než rybník, který náleží např. k nějaké obci. Obec často nemá čas a prostředky investovat do ekosystému rybníka. Soukromé rybářské revíry tímto nepřímo podporují mnoho druhů rostlin i živočichů, které mají příznivější prostředí k životu. Pro rybáře bude příjemný i klid, který mu lépe poskytne soukromý rybářský revír než veřejný rybník, kde se koupou vesele skotačící děti nebo třeba psi. Takové dítě zamotané do udice není jistě snem žádného rybáře.

Přijďe si ulovit rybičku

Jižní Čechy jsou lokalitou jako stvořenou pro lov ryb. Rybníky Jindřichohradecka lákají rybáře ke sportovnímu rybolovu a klidné rybářské dovolené. Dovolená pro rybáře je spojena s lovem kaprů, chytáním candátů či rybolovem dravců. Přijďte si chytit kapra do soukromého rybníku blízko Jindřichova Hradce. Vždyť žádný nadšený rybář si nedovede představit dovolenou bez rybaření.


Patrneři: Váhy pro vážení rekordních úlovků Analytika.cz - prodej a servis vah / Zvažte kapříka nebo štiku format1.cz - váhy nejen pro rybáře, adaptéry,plašiče, drobná elektronika / Vypracujte svoje svaly na lov velkých ryb Fitness-cviceni-life.cz - fitness studio / U třpytky.cz –Camping, rybaření, volejbal, ubytování-stany, chatky,karavany / Všetečka-masaze.cz-sportovní a rekondoční masáže /Scubanet.cz-Vybavení pro potápěče-e-shop, potápěčská dovolená na lodi /Pomůcky a oblečení k rybníku i do lesa lesnickepotreby.cz – lesnické potřeby, oblečení a obuv do lesa / Ulovte si rybku do akvaria chovatelske-potreby-krmivo-zverimex.cz -potřeby pro chovatele,krmiva pro zvířata, akvaristika / Barakada-diving.cz - Vybavení pro potápěče, potápěčské kurzy,potápěčský klub, akce pro potápěče
 /registrace-uzivatele
Základní informace CZ
Basic information EN
Podstawowe informacje PL
Základné informácie SK
Informazioni di base IT
Основная информация RU
Información básica ES
rundlegende Informationen DE
Les informations de base FR
Home
Napište nám
Kontakt
Home Rybářství Kardošova Řečice
Aktuality e-ryby.cz
Prodej ryb
Spotovní rybolov
Fotogalerie E-ryby
DE | PL | CZ

Created by © 2011 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign