Login

Rybník Popelov

Rybářství Kardašova Řečice nabízí sportovním rybářům možnost sportovního rybolovu na rybníku Popelov.

Sportovní rybaření na rybníce Popelov

Z rybníků v blízkosti Jindřichova Hradce je ke sportovnímu lovu ryb nejvhodnější rybník Popelov. Rybník Popelov poskytuje rybářům zázemí k lovu kaprů a jiných ryb. Utábořit se můžete v kempu Popelov. Tábořiště Popelov skýtá rybářům možnost strávit příjemnou rybářskou dovolenou u jednoho z oblíbených jihočeských rybníků.

Rybník Popelov

Rybník Popelov má rozlohu 12 hektarů a nachází se asi 3 km od Kardašovy Řečice u osady Cikar. Přímo u rybníka došlo před nedávnem k úpravám a rozšíření rybářských míst až na 50 stanovišť. Po domluvě s obsluhou, která má hlavní stan přímo u rybníka, je možné automobilem zajet až na místo, nebo stanovat – vše zahrnuto v ceně povolenky. Místa u vody je možno telefonicky rezervovat.

Nejčastěji lovenými rybami jsou kapr, štika, candát, sumec, amur, lín, okoun, úhoř a bílá ryba.


Patrneři: Váhy pro vážení rekordních úlovků Analytika.cz - prodej a servis vah / Zvažte kapříka nebo štiku format1.cz - váhy nejen pro rybáře, adaptéry,plašiče, drobná elektronika / Vypracujte svoje svaly na lov velkých ryb Fitness-cviceni-life.cz - fitness studio / U třpytky.cz –Camping, rybaření, volejbal, ubytování-stany, chatky,karavany / Všetečka-masaze.cz-sportovní a rekondoční masáže /Scubanet.cz-Vybavení pro potápěče-e-shop, potápěčská dovolená na lodi /Pomůcky a oblečení k rybníku i do lesa lesnickepotreby.cz – lesnické potřeby, oblečení a obuv do lesa / Ulovte si rybku do akvaria chovatelske-potreby-krmivo-zverimex.cz -potřeby pro chovatele,krmiva pro zvířata, akvaristika / Barakada-diving.cz - Vybavení pro potápěče, potápěčské kurzy,potápěčský klub, akce pro potápěče
 /registrace-uzivatele
Základní informace CZ
Basic information EN
Podstawowe informacje PL
Základné informácie SK
Informazioni di base IT
Основная информация RU
Información básica ES
rundlegende Informationen DE
Les informations de base FR
Home
Napište nám
Kontakt
Home Rybářství Kardošova Řečice
Aktuality e-ryby.cz
Prodej ryb
Spotovní rybolov
Fotogalerie E-ryby
DE | PL | CZ

Created by © 2011 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign