Login

Prodej povolenek

Rybolov u rybníka Popelov je možný po zakoupení povolenky na den, týden či celou sezonu.
Pro vášnivé rybáře bude nejvýhodnější zakoupení rybářské povolenky platné na celou sezonu, až do zamrznutí rybníka. Pro příležitostné rybáře nebo rybáře z daleka, kteří si udělají k rybníku Popelov výlet, nabízíme rybářskou povolenku na jeden den nebo týdenní povolenku. Mladí rybáři do 15i let si mohou zakoupit zlevněné rybářské povolenky.
K povolence dostanete i rybářský řád, po jehož přečtení se můžete s chutí pustit do rybolovu. A když dnes zrovna ryby neberou? Kupte si rybu z našeho rybářství. Jistě bude chutnat, jako kdyby jste ji sami ulovily.

Povolenku koupíte:

  • přímo na hrázi rybníka Popelov
  • v kanceláři rybářství Kardašova Řečice zakoupíte voucher, který potom vyměníte za povolenku (vhodné jako dárek).

Patrneři: Váhy pro vážení rekordních úlovků Analytika.cz - prodej a servis vah / Zvažte kapříka nebo štiku format1.cz - váhy nejen pro rybáře, adaptéry,plašiče, drobná elektronika / Vypracujte svoje svaly na lov velkých ryb Fitness-cviceni-life.cz - fitness studio / U třpytky.cz –Camping, rybaření, volejbal, ubytování-stany, chatky,karavany / Všetečka-masaze.cz-sportovní a rekondoční masáže /Scubanet.cz-Vybavení pro potápěče-e-shop, potápěčská dovolená na lodi /Pomůcky a oblečení k rybníku i do lesa lesnickepotreby.cz – lesnické potřeby, oblečení a obuv do lesa / Ulovte si rybku do akvaria chovatelske-potreby-krmivo-zverimex.cz -potřeby pro chovatele,krmiva pro zvířata, akvaristika / Barakada-diving.cz - Vybavení pro potápěče, potápěčské kurzy,potápěčský klub, akce pro potápěče
 /registrace-uzivatele
Základní informace CZ
Basic information EN
Podstawowe informacje PL
Základné informácie SK
Informazioni di base IT
Основная информация RU
Información básica ES
rundlegende Informationen DE
Les informations de base FR
Home
Napište nám
Kontakt
Home Rybářství Kardošova Řečice
Aktuality e-ryby.cz
Prodej ryb
Spotovní rybolov
Fotogalerie E-ryby
DE | PL | CZ

Created by © 2011 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign