Login

Závěr

Před zahájením a v průběhu sezóny vás budeme informovat o množství přisazených ryb. Trofejní úlovky uvedeme aktuálně na našich stránkách. Vše v sekci AKTUALITY.

Výhodou je možnost využít jako doplněk ke sportovnímu  rybolovu – např. pro rodinné příslušníky:

  • Ideální terény pro cykloturistiku

  • Houbaření

  • Poznání historie i současností jižních Čech – v blízkosti Jindřichův Hradec, Třeboň, Hluboká, Červená Lhota atd.

Přidejte se k mnoha spokojeným rybářům, kteří na břehu Rybníka Popelov zapomínají na všední starosti a těší se z úlovků.

Přejeme Vám, aby se Vaše rybářská sezona vydařila a sportovní rybaření Vám letos přineslo rekordní úlovky i krásné chvíle u rybníka !!!


Patrneři: Váhy pro vážení rekordních úlovků Analytika.cz - prodej a servis vah / Zvažte kapříka nebo štiku format1.cz - váhy nejen pro rybáře, adaptéry,plašiče, drobná elektronika / Vypracujte svoje svaly na lov velkých ryb Fitness-cviceni-life.cz - fitness studio / U třpytky.cz –Camping, rybaření, volejbal, ubytování-stany, chatky,karavany / Všetečka-masaze.cz-sportovní a rekondoční masáže /Scubanet.cz-Vybavení pro potápěče-e-shop, potápěčská dovolená na lodi /Pomůcky a oblečení k rybníku i do lesa lesnickepotreby.cz – lesnické potřeby, oblečení a obuv do lesa / Ulovte si rybku do akvaria chovatelske-potreby-krmivo-zverimex.cz -potřeby pro chovatele,krmiva pro zvířata, akvaristika / Barakada-diving.cz - Vybavení pro potápěče, potápěčské kurzy,potápěčský klub, akce pro potápěče
 /registrace-uzivatele
Základní informace CZ
Basic information EN
Podstawowe informacje PL
Základné informácie SK
Informazioni di base IT
Основная информация RU
Información básica ES
rundlegende Informationen DE
Les informations de base FR
Home
Napište nám
Kontakt
Home Rybářství Kardošova Řečice
Aktuality e-ryby.cz
Prodej ryb
Spotovní rybolov
Fotogalerie E-ryby
DE | PL | CZ

Created by © 2011 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign